autoryzowany przedstawiciel
na rynek Polski

Zestaw Perio Set (Varios Combi Pro)

Cena detaliczna brutto:
3 000 zł
2 777,78 zł zł netto + 8% VAT

Specyfikacja techniczna

kod zamówienia Y1003042

Delikatny dla tkanek miękkich

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w analizowaniu dynamiki płynów uzyskiwanemu przy rozwijaniu technologii turbinowej, NSK opracowało bezpieczną i skutecznie działającą metodę natrysku, która umożliwia szybkie, precyzyjne usuwanie biofilmu z zębów. Oddzielenie proszku od wody podczas aplikacji zapobiega uszkodzeniom przyzębia. Strumień proszku jest nakierowywany we wszystkie strony, aby skutecznie usunąć złogi poddziąsłowe.

Automatyczne dostosowanie mocy działania sprayu

Podłączenie komory do leczenia poddziąsłowego automatycznie obniża ciśnienie sprayu do poziomu 20% wartości używanego w przypadku leczenia naddziąsłowego, w celu zagwarantowania bezpieczeństwa pracy podczas leczenia poddziąsłowego.

Bezpieczna plastikowa dysza

Końcówka dyszy jest elastyczna i przylega do konturów zęba, z łatwością docierając do dna kieszeni zębowych, dzięki czemu dyskomfort pacjenta jest zminimalizowany. Końcówka pozwala na unikanie uszkodzenia tkanek miękkich oraz powierzchni korzeniowych wewnątrz delikatnych kieszonek przydziąsłowych. Tworzywo jest półprzezroczyste, aby zwiększyć widoczność. Końcówki dyszy są sterylne i pakowane oddzielnie, natychmiast gotowe do użycia.

Szeroki wachlarz zastosowań

Począwszy od szybkiego usuwania płytki bakteryjnej, poprzez czyszczenie wokół implantów zębowych i kieszeni okołozębowych. Ultradrobny strumień wody i proszek Perio-Mate na bazie glicyny łączą siły, aby delikatnie usunąć biofilm w kieszeniach przyzębnych w zaledwie 20 sekund.

Zawartość zestawu:

  • pojemnik na proszek
  • rękaw
  • rękojeść piaskarki
  • wymienne dysze
  • proszek Perio

   Więcej informacji w artykule   https://www.nsk.info.pl/blog/praca-skalerem-varios-oraz-piaskarkami-prophy-i-perio-urzadzenia-varios-combi-pro

                                                       https://www.nsk.info.pl/blog/varios-combi-pro-bezkompromisowe-zintegrowane-urzadzenie-do-profesjonalnej-higieny-jamy-ustnej

Jak kupić?

Produkty NSK możesz kupić u dystrybutora w swojej okolicy.

ZNAJDŹ DYSTRYBUTORA

Masz pytanie na temat tego produktu?