autoryzowany przedstawiciel
na rynek Polski

Zestaw do profilaktyki SmileBox

Cena detaliczna brutto:
1 428 zł
1 322,22 zł zł netto + 8% VAT

Specyfikacja techniczna

Wyzwól uśmiech na twarzach pacjentów, dzięki SMILEBOX od NSK i Young. Wewnątrz SMILEBOX znajduje się komplementarna gama produktów oferująca wszystko, co potrzebne do profesjonalnej higieny jamy ustnej w czasie, gdy bezwzględnie staramy się wyeliminować ryzyko zakażeń krzyżowych.  Koniec ze żmudnym przeglądaniem witryn sklepów internetowych w celu indywidualnego zakupu produktów do czyszczenia zębów. Po prostu wybierz NSK YOUNG SMILEBOX i zacznij teraz.

SmileBox obejmuje popularną kątnicę profilaktyczną FX57m NSK oraz powiązany asortyment profilaktyczny firmy YOUNG Dental:

  • profilaktyczne kubeczki do polerowania Elite Original - 144 sztuki
  • pasta polerska Young Prophy miętowa - 125 sztuk
  • dwutonowy płyn wybarwiający płytkę - 1 sztuka
  • DryTips plastry blokujące wydzielanie przyusznic - 50 sztuk

Kątownica profilaktyczna NSK FX57m składa się z higienicznego i łatwego do czyszczenia korpusu ze stali nierdzewnej oraz bardzo małej główki. Główka w połączeniu z kubeczkiem polerskim , ma niespełna 18 mm, co pozwala na łatwy dostęp i optymalny widok obszaru poddawanego zabiegowi. Kątnica posiada redukcję 4:1, która umożliwia lepsze i wydajniejsze czyszczenie, jednocześnie umożliwiając łagodniejsze polerowanie powierzchni zębów.  Przeznaczony jest do użytku z prędkością max. 5000 rpm. Kątnica nie wymaga chłodzenia natryskowego. FX57m nadaje się do nakręcanych kubeczków, szczoteczek i innych gumek polerskich, a innowacyjny system uszczelniania zapobiega wnikaniu pasty polerskiej do kątnicy. Jakość NSK zapewnia trwałość i wysoką wydajność nawet przy częstej sterylizacji.

Więcej informacji w artykule https://www.nsk.info.pl/blog/smilebox-pudelko-pelne-usmiechu

Jak kupić?

Produkty NSK możesz kupić u dystrybutora w swojej okolicy.

ZNAJDŹ DYSTRYBUTORA

Masz pytanie na temat tego produktu?