autoryzowany przedstawiciel
na rynek Polski

SMILEBOX - pudełko pełne uśmiechu

SMILEBOX stworzony przez NSK-Europe w kooperacji z koncernem YOUNG Dental, obejmuje popularną kątnicę profilaktyczną FX57m NSK oraz powiązany asortyment profilaktyczny firmy Young Dental. Zestaw zawiera komplementarne produkty do profesjonalnej higieny jamy ustnej w w jednym wygodnym pakiecie, w bardzo atrakcyjnej cenie (w porównaniu do ceny zakupu pojedynczych elementów). Koniec ze żmudnym przeglądaniem witryn sklepów internetowych w celu indywidualnego zakupu produktów do profesjonalnego czyszczenia zębów. Po prostu wybierz NSK YOUNG SMILEBOX i zacznij teraz.

Zestaw zawiera:

  • kątnicę profilaktyczną FX75m NSK - 1 sztuka;
  • profilaktyczne kubeczki do polerowania Elite Original - 144 sztuki;
  • pasta polerska Young Prophy miętowa - 125 sztuk;
  • dwutonowy płyn wybarwiający płytkę - 1 sztuka;
  • DryTips plastry blokujące wydzielanie przyusznic - 50 sztuk.

Kątownica profilaktyczna NSK FX57m składa się z higienicznego i łatwego do czyszczenia korpusu ze stali nierdzewnej oraz bardzo małej główki. Główka w połączeniu z kubeczkiem polerskim , ma niespełna 18 mm, co pozwala na łatwy dostęp i optymalny widok obszaru poddawanego zabiegowi. Kątnica posiada redukcję 4:1, która umożliwia lepsze i wydajniejsze czyszczenie, jednocześnie umożliwiając łagodniejsze polerowanie powierzchni zębów. Redukcja zapewnia kontrolowaną mniejszą prędkość, co znacząco zmniejsza rozprysk (w porównaniu z kątnicą 1:1). Przeznaczona jest do użytku z prędkością max. 5000 rpm. Kątnica nie wymaga chłodzenia natryskowego. FX57m nadaje się do nakręcanych kubeczków, szczoteczek i innych gumek polerskich, a innowacyjny system uszczelniania zapobiega wnikaniu pasty polerskiej do kątnicy. Jakość NSK zapewnia trwałość i wysoką wydajność nawet przy częstej sterylizacji.
   
Niewielkie kubeczki profilaktyczne Young Elite Original idealnie łączą się z profilowanymi rantami  kątnicy FX57m. Niewielki rozmiar w połączeniu z bardzo małą główką kątnicy zapewniają łatwy dostęp we wszystkich kwadrantach oraz optymalny dostęp do przestrzeni międzyzębowych. Dzięki wypukłościom wewnętrznym i zewnętrznym, miękka guma ściśle przylega do powierzchni zęba, a zewnętrzne rowki kubeczka znacznie redukują rozpryskiwanie pasty. Nie zawierają lateksu ani BPA.

Pasta polerska Young Prophy z sodą oczyszczoną, zapewnia optymalną higienę i nadaje zębom doskonały połysk. Kremowa konsystencja znacznie redukuje rozpryskiwanie, pasta jest dostępna w higienicznych, pojedynczych kapsułkach dla każdego pacjenta. Soda oczyszczona neutralizuje pH śliny, a dzięki niskiej abrazyjności jest bezpieczna dla tkanek zęba, . Pasta jest bezglutenowa, nie zawiera fluoru ani glutenu. Dwutonowy płyn wybarwiający płytkę wskazuje obszary, które pacjenci mogą pominąć podczas szczotkowania. Dwukolorowa formuła tymczasowo barwi starą płytkę nazębną na niebiesko, a nową na czerwono. Pomaga sprawdzić dotychczasową pracę i zmotywować pacjenta. Nie zawiera erytrozyny ani glutenu.

Plastry DryTips regulują przepływ śliny, należy je umieścić bezpośrednio na śliniance przyusznej. Są znacznie bardziej chłonne, niż standardowe wałeczki dentystyczne, dłużej utrzymują suchość w jamie ustnej i zapewniają znacznie więcej miejsca podczas zabiegu. Ułatwiają pracę, zwłaszcza w tylnej części jamy ustnej.

SmileBox NSK YOUNG z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy, a także pomoże zapewnić lśniący uśmiech Twoim pacjentom.