Kątnice

Kątnice niskoobrotowe firmy NSK

Satysfakcja z posiadania najlepszego. Szeroka gama kątnic firmy NSK

System Oczyszczania Głowicy

Opatentowany przez NSK system oczyszczania głowicy jest zintegrowany wewnątrz głowicy końcówki. Ten mechanizm jest zaprojektowany do automatycznego zabezpieczenia przed przedostawaniem się wszelkich płynów oraz innych materiałów obcych do wnętrza głowicy końcówki. Zwiększa to żywotność łóżysk w końcówce oraz zapobiega wszelkim zakażeniom.

Poczwórny Spray Wodny

Ti-Max X95L/X95 jak również M95L/M95, to pionierska konstrukcja, która jako pierwsza na świecie wprowadziła moc poczwórnego sprayu wodnego w tego typu końcówkach. By efektywnie chłodzić całą powierzchnię borowania, nie pozostawiając miejsc nieschłodzonych.

Ceramiczne Łożyska

Ceramiczne łożyska są o 25% bardziej wytrzymałe na ścieranie niż konwencjonalne stalowe łożyska, a przy tym o połowę lżejsze. Zmieniona konstrukcja łożyska ceramicznego wpływa na dłużą i bardziej efektywną pracę wkładów używanych w końcówkach NSK.

Twarda Obudowa z Tytanu

Tytan jest 30% lżejszy niż nierdzewna stal, bardziej odporny na zadrapania i wpływy korozji. Wraz z dobrze wyważonym kształtem końcówki pozwala na jeszcze bardziej efektywną pracę niż dotychczas.

Nierysowalna Powierzchnia DURACOAT

Ostatnie osiągnięcie technologiczne NSK. W połączeniu z anty-alergicznymi właściwościami tytanu otrzymaliśmy wyjątkowo trwałą powierzchnię, wolną od wszelkich zarysowań, dającą poczucie wyjątkowego komfortu pracy.

Światłowód ze Szkła Komórkowego

Końcówka wyposażona jest w szklany światłowód, w celu podniesienia efektywności transmisji światła o natężeniu nawet do 25 000 LUX.