Higiena

Higiena jamy ustnej

Różnorodność zastosowań w leczeniu klinicznym pacjenta

Seria Varios2 z silnikiem iPiezo

Wyjątkowa wydajność w połączeniu z uniwersalnością, powoduje, że skaler z serii Varios2 reprezentuje najnowsze osiągnięcie firmy NSK na rynku stomatologicznym. Silnik iPiezo zapewnia stabilną częstotliwość drgań oraz automatycznie dostosowywuje ich parametry do każdego rodzaju końcówek skalera.

Końcówki Skalera Varios

NSK zapewnia szeroki wybór końcówek do różnorodnego zastosowania. Precyzyjne wykonanie oraz najlepszej jakości matriały użyte do produkcji, zapewniają najwyższą jakość pracy. Końcówki podzielono na 5 grup: Skaling, Endodoncja, Perio, Protetyka, Wstecznego opracowywania kanału.

Piaskarka Perio-Mate

Perio-Mate zostało zaprojektowane tak aby jak najefektywniej wspierać lekarza w zabiegach kieszonek przyzębnych, jak również okolic korzeni. Uszkodzenie miękkiej tkanki podczas delikatnych zabiegów okołokorzeniowych jest wyjątkowo ważną sprawą podczas tego rodzaju leczenia. Perio-Mate wychodzi na przeciw tym wymaganiom.
Sposób rozpylania płynu jak również wyjątkowej struktury proszek używany przy pracy z Perio-Mate, już w 20 sekund jest w stanie usunąć nalot w kieszonkach przyzębnych i okolicach przy korzeniu zęba, nie uszkadzając miękkich tkanek.

Piaskarka Prophy-Mate Neo

Nowa, lekka i ergonomiczna piaskarka stosowana do polepszenia higieny jamy ustnej. Łatwo usuwa przebarwienia czyniąc zęby białymi i błyszczącymi.