Endodoncja

Urządzenia endodontyczne firmy NSK

Narzędzia do endodoncji NSK to miejsce gdzie dokładność spotyka komfort pracy

Mikrosilnik ENDO-MATE TC2

Wyjątkowo smukły, bezprzewodowy mikrosilnik z główkami do pracy w trybie ENDO, oraz możliwością podłączenia do endometru. Posiada możliwość kontroli obrotów oraz załączenia trybu Auto-Revers. Zasilany dwoma akumulatorami AAA ładowanymi indukcyjnie.

Mikrosilnik ENDO-MATE DT

Mikrosilnik endodontyczny z główkami przystosowanymi do pracy ENDO, oraz możliwością podłączenia do endometru. Wersja przewodowa, zasilana z jednostki wyposażonej w czytelny wyświetlacz, który to pozwala na pracyzyjne strowanie mikrosilnikiem.

iPex II – cyfrowy endometr nowej generacji

iPex II to cyfrowy endometr, z technologią SmartLogic, przeznaczony do mierzenia odległości do końca kanału zębowego w każdych warunkach zabiegowych. Duży wyświetlacz zapewnia przejrzyste oraz czytelne wyniki pomiarów przez co podnosi bezpieczeństwo zabiegu i nie naraża pacjenta na urazy.

Kątnice endodontyczne serii X

Nowa seria kątnic do zastosowania w endodoncji wykonanych z tytanu. Wytrzymałość oraz precyzja wykonania pozwala na znacznie dłuższą pracę. Trzy przełożenia pozwalają dobrać narzędzie do naszych potrzeb. Każda z możliwością podświetlenia.

Kątnice endodontyczne z serii FX

Ekonomiczna seria kątnic o zintegrowanym korpusie, pozwalającym na jeszcze łatwiejsze utrzymanie sterylności końcówki. Seria ta powoli zastępuje serię EX, która cieszyła się na rynku wyjątkową popularanością. Seria FX również będzie najlepszym rozwiązaniem „cena do jakości”. Dodatkowo wykonanie ze stali nierdzewnej sprawia, że końcówki będą bardziej trwałe.